Kolmapäev, 22. juuni 2011

Kui lapsed pole sind kunagi vihanud, siis pole sa kunagi lapsevanem olnud. Bette Dawis (1908-1989) Ameerika filminäitlejanna.

Alustasin oma tänast sissekannet sellise lausega, sest praegu tunnen, et see lause käib väga minu ja minu vanema tütre hetke suhete kohta . Nii väga kui ma tahaks, et me saaksime hästi läbi, ei õnnestu see alati. Ette tuleb tülisid tühiste asjade pärast. Hiljem olen õnnetu ning ega temagi õnnelik pole. Muuseas, see on vist geenides, sest ega minu suhted oma emaga kah alati pilvitud pole. Igatahes püüan end kasvatada ja edaspidi võtta oma vanemat tütart nii nagu ta on. Ja tegelikult on ta ju tubli : tal on kaks imetoredat last ja armastav abikaasa ning tundub, et ta on oma eluga rahul. Ainult, et minu ja tema arusaamad õnnelikust elust on väga erinevad........... Olen otsustanud mitte enam oma arvamust välja öelda, isegi kui ta küsib. Sest lapsed ei kuula kunagi oma vanemaid, aga neile meeldib neid matkida.........Võib-olla.......
Nüüd vahepeal juhtunust. Vahepeal algas SUVEVAHEAEG ja PUHKUS. Minu viimased päevad on olnud kiired ja töised. Täiendav õppetöö, eksam ja osalemine Pikakannu lõpupeol võtsid oma aja. Rõõmus meel on selle üle, et kõik minu õpilased lõpetasid põhikooli. Mõnel oli suuri raskusi aga lõpp hea, kõik hea. Ühiskonnaõpetuse eksamil sain lõpuks viie välja panna. JESS!!! Olen õpilasi selleks eksamiks ettevalmistanud alates 2006. a., kui see eksam tuli ning siiani pole õnnestunud viit kirjutada. On olnud küll mitu õpilast viie piiril (üks punkt puudu) aga puhast viit pole olnud. Nüüd oli. JESS! Hea meel oli ka, et üks muidu looder poiss võttis eksamil end kokku ja tegi töö neljale!!! Millise arvamusloo ta kirjutas!! Tore on olla õpetaja kui sul on sellised toredad õpilased, kes vahel ka üllatusi teevad.
Nüüd saan natuke jaani pidada ning siis algab 2010.a. majandusaruande koostamine. See on vastik töö ja väga aeganõudev.Sellega pean ühelepoole saama 5. juuliks, sest 6. juulil sõidame Aini, Karli ja Külliga Norrasse kala püüdma.
Homme on Võidupüha ja Laura marsib kodutütrena Tartus Kaitseliidu paraadil, seega olen mina TV ees kell 11.25, sest ka üks minu kolleg on seal kaitseliitlasena.
Mõnusat Võidupüha ja suurt ning uhket jaanituld kõigile blogi lugejatele!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar